بولما چیست ؟

آموزش طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا با استفاده از bulma

بولما یا bulma یک فریمورک سبک و قدرتمند برای سی اس اس که بر پایه ی flexbox طراحی شده است در این آموزش طراحی واکنش گرای وب قصد دارم شما رو با بولما بیشتر آشنا کنم .

فریمورک bulma بخاطر عدم استفاده از کدهای جاوااسکریپت باعث میشود تا برنامه نویس وب و طراح بتواند روی فقط کدهای css تمرکز کند و نتیجه ی مطلوبی را بگیرد کاری که در bootstrap ممکن نبود چون بوت استرپ نیازمند کتابخانه ی jquery مربوط به جاوا اسکریپت بود .

همچنین bulma خیلی سبک است و درون یک فایل css  جا گرفته است و هیچ فایل js هم ندارد .

آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با فریمورک Bulma

استفاده از فریمورک bulma برای ساخت وب سایت های ریسپانسیو بسیار سادست و بسیار کاراتر

چون فریمورک bulma یک فریمورک mobile first هست دستگاه هایی مثل موبایل و تبلت را ابتدا در نظر گرفته است و طراحی یک سایت در بولما حس طراحی اپلیکیشن برای موبایل را القا میکند و چه بسا از این فریمورک برای طراحی اپلیکیشن ها نیاز استفاده میشود .

در کل من از دوره ی زیر برای یادگیری فریمورک bulma استفاده کردم فوق العاده بود و پیشنهاد میکنم بخاطر تخفیفی که داره سریعا تهیه اش کنید .

دوره ی اموزش طراحی ریسپانسیو وب با فریمورک Bulma

جالب اینجاست که خود وب سایت آواسام با فریمورک Bulma طراحی شده است و من یه تستی از نظر ریسپانسیو بودن زدم واقعا خوب بود که باهاتون به اشتراک میزارم

در رزولیشین دسکتاپ من با رزولیشین 1280*720  نتیجه ی زیر را داره :

دوره ی آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با فریمورک bulma

و بعد با رزولیشین یه تبلت تست کردم نتیجه ی زیر رو داشت

آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با فریمورک bulma

و در نهایت من با موبایل تست کردم و باز هم نتیجه ی مطلوبی واسم داشت و کاملا قالبش ریسپانسیو است تصاویر زیر را ببینید

آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با فریمور bulma یا بولما

و تصویر دوم در موبایل :

آموزش طراحی قالب ریسپانسیو یا واکنش گرا برای وب با bulma

بولما چیست و آموزش طراحی وب واکنش گرا با بولما

,فریمورک ,bulma ,طراحی ,ی ,وب ,فریمورک bulma ,است و ,نتیجه ی ,ی زیر ,  و ,فریمورک bulma استفاده

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش زبان دکتری ای پی تی فائزون بسیج دانشجویی فرهنگیان مانی بردز | پرنده های پولساز جامع دانش گاه‌نوشته‌های یک دانشجوی زبان تلقین گروه علمی و آموزشی دبیرستان رسالت بافت میبد وبلاگ جامع علوم پرتو پزشکی و فیزیک پزشکی